Alkoholi vastane kodeerimine muudab inimese elu momentaalselt paremaksTavaliselt hakkab inimene alkoholi tarvitama stressi maandamiseks või tuju tõstmiseks. Stress on psühholoogiline seisund, mis tekib iseenesest mõne negatiivse elusündmuse tagajärel. Alkohol aitab stressi lühiajaliselt leevendada, sest ta on mõnuaine. Ja kõik mõnuained võivad tekitada sõltuvust. Aga kahjuks alkohol ei likvideeri stressi allikat.

Kuid tihti on stressi allikas juba ammu kadunud aga harjumus alkoholi tarvitada on jäänud alles. Ja kuna harjumustel on suur jõud, siis on alkoholi tarvitamine läinud sujuvalt üle sõltuvuseks. Aga sõltuvusest vabaneda omal käel on väga raske. Mõnikord lausa võimatu. Nii tekibki nõiaring. Tahaks joomist maha jätta aga sõltuvuse tõttu ei suuda. Ja see tekitab omakorda stressi, mis ajab uuesti jooma.

Kahjuks on jututeraapiate mõju lühiajaline ja läheb pidulauas meelest ära. Inimene mõtleb, et mis see üks pits mulle ikka teeb. Aga ühest pitsist saab kergesti kaks pitsi ja edasi teame juba ise, mis toimub.

Kuid õnneks on olemas sellele probleemile kiire lahendus kodeerimise näol. Terapeut sisestab hüpnoosi käigus kliendi alateadvusesse alkoholivastase koodi, mis võtab ära alkoholi tarvitamise tungi.

Hüpnoos on väga rahulik teadvuse seisund, kus inimese alateadvus on väga vastuvõtlik kõikidele sisendustele. Ja kõik, mida inimesele selles seisundis sisendatakse, selle võtab ta kohe omaks.
Hüpnootiline seisund ei ole midagi hirmutavat, valusat ega oma mingit kõrvalmõju, mida millegipärast kardetakse. Hüpnootiline seisund on uneelne seisund, kus teadvus peaaegu enam ei reageeri aga alateadvus veel töötab.
Mõned inimesed on koguni peale seanssi arvanud, et nad ei olnudki hüpnoosis, sest kuulsid kõike, mida ma rääkisin. Aga inimene peabki hüpnoosi ajal kõike kuulma, et sisendus jõuaks kuulmise kaudu alateadvusesse.

Kodeerimine muudab inimese elu momentaalselt paremaks. Sest peale kodeerimist kuulub ta nende õnnelike hulka, kes teavad kindlalt, et nad juhivad ise oma elu, mitte ei lase alkoholil oma elu rikkuda. Seetõttu paranevad ka tervis ja peresuhted.

Kodeerida saab ka mingiks perioodiks. Näiteks aastaks, kaheks, kolmeks jne. Aga kuna on teada, et inimene jääb kaineks alkohoolikuks ka peale kodeerimist, siis elu on näidanud, et paljud inimesed hakkavad peale kodeeritud perioodi lõppu uuesti alkoholi tarvitama. Kui kodeeritakse mingiks tähtajaks, siis inimesed ainult ootavadki seda kuupäeva, millal võib jälle vabalt tarvitama hakata.

Seda kõike arvesse võttes pole mingit mõtet kodeerida teatud perioodiks vaid ikka kogu eluks. Enne kodeerimist peab inimene olema vähemalt 1-2 päeva kaine.

Alkoholismi ravi kestab 2 tundi ja rohkem ravile ei pea enam tulema, sest peale seanssi kaob inimesel sõltuvus alkoholi suhtes.

Kui tõhus see on?

Kodeerimine on võrreldes teiste meetoditega kõige tõhusam, sest ma räägin otse inimese alateadvusega. Ei kasuta nõelu, plaastreid ega keemilisi medikamente.

Tõsielusaatest Rannamaja tuntuks saanud Kevin Kadakas on juba aastaid võidelnud liigjoomisega. Nüüd otsustas ta asja käsile võtta ja otsida abi hüpnoteraapiast.
Videoklipp oli eetris Kanal 2 ESSE saate 3. hooajas.

 

Võta terapeudiga ühendust »